Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Bus na lotnisko Chopina Okęcie Warszawa – trasa Olsztyn – Warszawa

Lot samolotem na zasłużone wakacje lub wprost przeciwnie, w celach służbowych potrafi wywołać ekscytację, ale także podenerwowanie, O tylu rzeczach trzeba pomyśleć przed wylotem, jak choćby zabranie wszystkich potrzebnych rzeczy oraz spakowanie ich do toreb i walizek. Poza tym pozostaje kwestia transportu na trasie Olsztyn-Warszawa Lotnisko Chopina. Autobusy i pociągi państwowych przewoźników kursują rzadko, trzeba także samodzielnie dojechać na dworzec oraz z przystanku w Warszawie, dostać się na lotnisko Okęcie. Cała podróż może zająć bardzo dużo czasu, a często trzeba wyjechać o wczesnej porze, bo później brak jest środka transportu. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Jako firma transportowa, oferujemy przewóz na trasie Olsztyn-Warszawa pod samo lotnisko Warszawa Okęcie. Transport na lotnisko Chopina zapewniamy dzięki wygodnym busom, które zapewniają wysoki komfort podróży.

Godziny i daty odjazdów Olsztyn – Warszawa Okęcie

Busy z Olsztyna na lotnisko Okęcie kursują regularnie, 7 dni w tygodniu a godziny ich odjazdów dostosowane są do odlotów z lotniska Chopina. Niezależnie od tego, kiedy odbywa się twój lot, u Kondratowicz Transport wyszukasz odpowiedni środek przewozu. Pierwsze kursy znajdziesz już w dniu 4 stycznia 2021 roku o godzinie 11:00 i 14:00. Od 6 stycznia 2021 roku busy Olsztyn – Warszawa ruszają już pełną porą, odbywając regularne przejazdy zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych oraz nocnych. Godziny odjazdu to: 1:00, 3:00, 6:00, 9:00, 11:00, 14:00 i 17:00. Dojazd na Warszawa Okęcie zajmuje średnio 3 godziny i 15 minut liczone od granic Olsztyna.

Jak dokonać rezerwacji biletu na lotnisko Okęcie?

Cała rezerwacja odbywa się online na stronie kondratowicztransport.pl. Wystarczy jedynie kilka kliknięć, by zamówić transport spod wybranego przez Ciebie miejsca. Olsztyn-Warszawa Okęcie to jedna z wielu tras przewozowych oferowanych przez naszą firmę.  Aby zarezerwować miejsce w busach na lotnisko Okęcie wystarczy wejść w zakładkę kup bilet, a następnie postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie. Pierwszym krokiem jest wybraniem kierunku podróży. Po zaznaczeniu trasy, zostaniesz przeniesiony do funkcjonalnego kalendarza, w którym możesz wybrać datę oraz godzinę planowanej podróży. Następnie wystarczy już tylko wypełnić formularz, który zawiera kluczowe dane dotyczące przejazdu tj. twoje dane, liczbę osób chcących skorzystać z przewozu, dokładny adres z którego chcesz wyruszyć w podróż oraz informacje dotyczące lotu, na który się udajesz. Jeśli podróż odbywasz z dużą grupą osób wynajem busów z kierowcą może okazać się ekonomiczniejszą opcją, dzięki której szybko i sprawnie dostaniecie się na lotnisko.

Lotnisko Chopina (Okęcie) Warszawa

Lotnisko im. Fryderyka Chopina to jedno z dwóch lotnisk znajdujących się w Warszawie. Jest to największy port lotniczy w Polsce, obsługujący wiele lotów krajowych i międzynarodowych w różne kierunki świata np. do Japonii. USA czy na Bali. Swoją drugą wzięło od położenia na osiedlu Okęcie, która znajduje się w dzielnicy Włochy. Jego odległość od centrum wynosi 10 km. Lotnisko powstało już w 1934 roku i od tego czasu było wielokrotnie modernizowane i rozbudowywane. Dzisiejsze lotnisko im. Fryderyka Chopina spełnia najnowocześniejsze standardy, pozwalając podróżnym na komfortową odprawę w sprzyjających warunkach.

Port lotniczy zapewnia także wiele usług pozwalających na zajęcie czasu podczas oczekiwania na wybrany lot. Na terenie lotniska można zakupić przedmioty przydatne podczas lotu oraz po wylądowaniu, zjeść smaczny posiłek w wielu punktach gastronomicznych lub zrelaksować się czytając najnowszą prasę lub oglądając krajobraz z tarasu widokowego.

Przeczytaj również

Komentarze

Top