Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Bus na lotnisko Modlin Warszawa – trasa Olsztyn – Modlin

Świat powoli wraca do odbywania podróży, również tych dalekich. Na myśl o podróży samolotem, który jest statystycznie najmniej kolizyjnym środkiem transportu, wiele osób odczuwa przyjemne oczekiwanie i euforię. Mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego udający się w podróż samolotem mają okazję podróżować na lotniska w komfortowych busach. Transport z Olsztyna zapewniony jest regularnymi połączeniami.

Kiedy i w jakich godzinach można się dostać z Olsztyna do Modlina

Z Olsztyna do Modlina dostać można się każdego dnia tygodnia. Busy ze stolicy Warmii i Mazur na lotnisko Modlin odjeżdżają o godzinach 1:00, 3:00, 6:00, 9:00, 11:00, 14:10 oraz 17:00. Od 6 stycznia powrót, czyli bus z Modlina do Olsztyna, realizowany jest każdego dnia o 1:30, 11:00, popołudniami natomiast godziny odjazdu to 12:30, 15:00, 19:00 i 21:00. Ostatni bus odjeżdża zawsze o 23:00.

Obecnie na lotnisko Modlin nie da się dojechać koleją, z powodu braku istniejącej infrastruktury. Z tego powodu transport na lotnisko Modlin busem to najlepsze możliwe rozwiązanie. Wynajem busa dla większej grupy podróżnych również jest możliwy. Wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie krótki formularz, podając w nim niezbędne informacje. Strona podaje też orientacyjne ceny wynajmu. Busy wyposażone są w klimatyzację, foteliki dla dzieci, a nawet w dostęp do internetu. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za przewóz bagażu. Jazda na lotnisko trwa około dwóch i pół godziny.

W jaki sposób kupić lub zarezerwować bilet na lotnisko Modlin?

Bilet na przejazd można bardzo łatwo zakupić w zaciszu swojego domu, za pośrednictwem strony internetowej. Po wejściu na https://kondratowicztransport.pl/kup-bilet/ należy tylko wybrać planowany kierunek podróży, a w kolejnym kroku dokonać wyboru interesującej nas daty i godziny odjazdu busa.

W dalszej kolejności trzeba jeszcze wypełnić formularz z niezbędnymi danymi, by potem przejść do podsumowania.

Nabyty w tak krótkim czasie bilet wywoła duże zadowolenie, a następnym krokiem będzie już jedynie sam przejazd busem w komfortowych warunkach, na lotnisko. Kupienie biletu na przejazd nigdy nie było prostsze.

Lotnisko Warszawa Modlin

Choć lotnisko Modlin funkcjonuje zawsze w cieniu większego i bardziej znanego lotniska na Okęciu, jest jednak międzynarodowym portem lotniczym z dużą liczbą stałych tras. Mimo iż port nosi nazwę Warszawa Modlin, położone jest w pobliskim Nowym Dworze Mazowieckim.

Z tego całkiem nowego lotniska, odlatuje rocznie nawet przeszło 3 miliony osób. Na dodatek liczba ta z każdym kolejnym rokiem wykazuje wyraźną tendencję wzrostową. Każdego roku ten środkowoeuropejski port wykonuje kilkanaście tysięcy operacji lotniczych. Przewoźnikiem, który w całości zdominował rynek pasażerski w tym miejscu jest Ryanair, oferujący stałe rejsy czarterowe i przeloty krajowe do niemal 50 różnych destynacji. Najwięcej rejsów realizowanych jest do Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Najdalej zlokalizowanymi miejscowościami, mającymi bezpośrednie połączenie z Modlinem są Teneryfa i Tel-Awiw, a także Amman.

Przed lotniskiem Modlin maluje się jasna przyszłość. Planowanych jest wiele prac inwestycyjnych, mających na celu rozbudowanie terminali, dobudowanie kolejnych, a przede wszystkim zwiększenie liczby realizowanych rejsów. Poszerzone mają też zostać płyty postoju samolotów. Udziałowcami lotniska w Modlinie są Agencja Mienia Wojskowego, Samorząd województwa mazowieckiego oraz Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze.

Lotnisko Warszawa Modlin czeka również na pasażerów z Olsztyna.

Przeczytaj również

Komentarze

Top