Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Bus na lotnisko Modlin Warszawa – trasa Olsztyn – Modlin

Świat powoli wraca do odbywania podróży, również tych dalekich. Na myśl o podróży samolotem, który jest statystycznie najmniej kolizyjnym środkiem transportu, wiele osób odczuwa przyjemne oczekiwanie i euforię. Mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego udający się w podróż samolotem mają okazję podróżować na lotniska w komfortowych busach. Transport z Olsztyna zapewniony jest regularnymi połączeniami.

Kiedy i w jakich godzinach można się dostać z Olsztyna do Modlina

Z Olsztyna do Modlina dostać można się każdego dnia tygodnia. Busy ze stolicy Warmii i Mazur na lotnisko Modlin odjeżdżają o godzinach 1:00, 3:00, 6:00, 9:00, 11:00, 14:10 oraz 17:00. Od 6 stycznia powrót, czyli bus z Modlina do Olsztyna, realizowany jest każdego dnia o 1:30, 11:00, popołudniami natomiast godziny odjazdu to 12:30, 15:00, 19:00 i 21:00. Ostatni bus odjeżdża zawsze o 23:00.

Obecnie na lotnisko Modlin nie da się dojechać koleją, z powodu braku istniejącej infrastruktury. Z tego powodu transport na lotnisko Modlin busem to najlepsze możliwe rozwiązanie. Wynajem busa dla większej grupy podróżnych również jest możliwy. Wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie krótki formularz, podając w nim niezbędne informacje. Strona podaje też orientacyjne ceny wynajmu. Busy wyposażone są w klimatyzację, foteliki dla dzieci, a nawet w dostęp do internetu. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za przewóz bagażu. Jazda na lotnisko trwa około dwóch i pół godziny.

Kup bilet

W jaki sposób kupić lub zarezerwować bilet na lotnisko Modlin?

Bilet na przejazd można bardzo łatwo zakupić w zaciszu swojego domu, za pośrednictwem strony internetowej. Po wejściu na https://kondratowicztransport.pl/kup-bilet/ należy tylko wybrać planowany kierunek podróży, a w kolejnym kroku dokonać wyboru interesującej nas daty i godziny odjazdu busa.

W dalszej kolejności trzeba jeszcze wypełnić formularz z niezbędnymi danymi, by potem przejść do podsumowania.

Nabyty w tak krótkim czasie bilet wywoła duże zadowolenie, a następnym krokiem będzie już jedynie sam przejazd busem w komfortowych warunkach, na lotnisko. Kupienie biletu na przejazd nigdy nie było prostsze.

Lotnisko Warszawa Modlin

Choć lotnisko Modlin funkcjonuje zawsze w cieniu większego i bardziej znanego lotniska na Okęciu, jest jednak międzynarodowym portem lotniczym z dużą liczbą stałych tras. Mimo iż port nosi nazwę Warszawa Modlin, położone jest w pobliskim Nowym Dworze Mazowieckim.

Z tego całkiem nowego lotniska, odlatuje rocznie nawet przeszło 3 miliony osób. Na dodatek liczba ta z każdym kolejnym rokiem wykazuje wyraźną tendencję wzrostową. Każdego roku ten środkowoeuropejski port wykonuje kilkanaście tysięcy operacji lotniczych. Przewoźnikiem, który w całości zdominował rynek pasażerski w tym miejscu jest Ryanair, oferujący stałe rejsy czarterowe i przeloty krajowe do niemal 50 różnych destynacji. Najwięcej rejsów realizowanych jest do Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Najdalej zlokalizowanymi miejscowościami, mającymi bezpośrednie połączenie z Modlinem są Teneryfa i Tel-Awiw, a także Amman.

Przed lotniskiem Modlin maluje się jasna przyszłość. Planowanych jest wiele prac inwestycyjnych, mających na celu rozbudowanie terminali, dobudowanie kolejnych, a przede wszystkim zwiększenie liczby realizowanych rejsów. Poszerzone mają też zostać płyty postoju samolotów. Udziałowcami lotniska w Modlinie są Agencja Mienia Wojskowego, Samorząd województwa mazowieckiego oraz Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze.

Lotnisko Warszawa Modlin czeka również na pasażerów z Olsztyna.

Kup bilet

Bus Olsztyn Modlin lotnisko

Port Lotniczy Warszawa-Modlin jest jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju. To właśnie z tego lotniska, można dostać się praktycznie w każdy zakątek świata, a także jest ono domem dla najpopularniejszych linii lotniczych. Choć dojazd do tego portu lotniczego nie wydaje się nad wyraz skomplikowany, to jednak pasażerowie bez własnego samochodu mogą mieć nieco większe problemy, szczególnie jeśli chcą dostać się do Modlina z Olsztyna. Trasa Olsztyn- Modlin liczy sobie 178 kilometrów, więc warto skorzystać z dobrze zorganizowanych środków transportu.

Busy na trasie Olsztyn – Modlin lotnisko, stanowią swoistą odpowiedź na pytania pasażerów jak dojechać na lotnisko Modlin. Jest to jednak z najlepszych alternatyw podróży, dla pasażerów, którzy chcą dostać się na międzynarodowy port lotniczy w Modlinie. Co najważniejsze transport na lotnisko Modlin odbywa się każdego dnia, więc nie ma obaw o to, że pasażerowie nie znajdą dla siebie dogodnego terminu, który pozwoli im dostać się na lotnisko w określonym czasie. Bus Olsztyn Modlin kursuje na wyznaczonej trasie, zabierając pasażerów z różnych punktów w Olsztynie. Co więcej realizowane są również kursy powrotne, by każdy z podróżnych mógł bezpiecznie i bez większych problemów powrócić do domu. Transport lotnisko Modlin obecnie niestety nie umożliwia dotarcie do portu lotniczego przy pomocy kolei, gdyż nie położona została odpowiednia infrastruktura drogowa. Oczywiście dla pasażerów z Olsztyna alternatywnym rozwiązaniem może również okazać się każdy inny środek transportu, który dowiezie ich do stolicy, na następnie będą oni musieli się przesiąść w bus Warszawa- Modlin lotnisko. Niemniej jednak z doświadczenia wiadomo, że im więcej przesiadek, tym podróż staje się jeszcze bardziej męcząca i niezwykle ciężko ją zaplanować pod względem logistycznym. Warto dodać również, że kolejne przesiadki nie sprzyjają pasażerom, którzy posiadają ze sobą dość pokaźnych rozmiarów bagaże i dodatkowe torby. Tak więc dostanie się w pierwszej kolejności z Olsztyna do Warszawy, a następnie busem na lotnisko w Modlinie, nie tylko znacznie wydłuży się w czasie, ale również będzie niezwykle niekomfortowe i stresujące. Komunikacja miejska w Warszawie nie zawsze jest wstanie dotrzeć punktualnie na dany przystanek, a często zdarza się tak, że 10 minut opóźnienia może być decydujące w przypadku lotniskowych wymagań. Tak więc transport Olsztyn – Modlin lotnisko jest jednym z najwygodniejszych rozwiązań, które zapewnia bezpieczną i szybką podróż w obie strony. Co więcej, pasażerowie nie muszą martwić o wielokrotne przekładanie i dźwiganie ciężkich bagaży, gdyż przez całą podróż będą one zamknięte w luku bagażowym. Bus Olsztyn-Modlin jest również rozwiązaniem niezwykle komfortowym, który dowiezie pasażerów od konkretnego punktu A, do punktu B, którym jest lotnisko w Modlinie. W ten sposób podróżni nie tylko będą mogli zaoszczędzić swój cenny czas, ale także i odbyć całą podróż bez zbędnego stresu i zdenerwowania, gdyż zawsze dojadą na miejsce.

Sprawdź również bus Olsztyn Gdańsk lotnisko, który kursuje równie często.

Przeczytaj również

Komentarze

Top