wynajem busów olsztyn

Transport i przewóz osób w Gdańsku | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Formularz zgłoszeniowy - transport osób

Transport osób Gdańsk

Firmowy wyjazd integracyjny ze współpracownikami, wycieczka z bliskimi w jeszcze nieodwiedzony przez Ciebie punkt na mapie Polski czy transport osób z lotniska dla większej grupy? Z nami przewóz osób nigdy nie był prostszy! Nie zaprzątaj sobie głowy organizacją kolejnego niezbędnego elementu w swoim wyjeździe i zdecyduj się na wynajem busa Gdańsk. Profesjonalnie świadczone usługi to nasza specjalność. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szereg udogodnień, dzięki którym każdy z nich będzie czuć się komfortowo podczas przejazdu do nawet najodleglejszego zakątka Polski czy nawet Europy. Możliwy jest także standardowy transport osób po Gdańsku, który także odbędzie się z całą pewnością bezproblemowo. Żadna, nawet ta najdłuższa, podróż wcale nie musi być męcząca. Transport osób z Gdańska to więc gwarancja satysfakcji dla każdego podróżującego w naszym busie.

Przewóz osób w Gdańsku

W celu rezerwacji busa należy wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub zadzwonić do nas. Dopasujemy odpowiednią ofertę zależnie od podanych nam informacji dotyczących przejazdu tzn. daty wyjazdu i przyjazdu, przybliżonej trasy, miejsc docelowych oraz liczby osób. Oferujemy wynajem busów dostosowanych nawet do grup 21-osobowych, choć do najbardziej standardowych należą 9-osobowe. Jeśli jedna z osób podróżujących posiada specjalną licencję na przewóz, można zrezygnować z wynajmu jednego z naszych kierowców. Nowoczesny i świetnie wyposażony bus zapewnia komfortową i przyjemną podróż. To proste rozwiązanie pozwoli Ci na czerpanie radości z podróży na każdym jej etapie. W naszej szerokiej ofercie znajdują się udogodnienia dla maluchów, takie jak foteliki, a także tych starszych Klientów, którzy mogą wyrazić potrzebę pomocy z naszej strony. Busy są także wyposażone w klimatyzację oraz WiFi. Na naszej stronie internetowej zapoznasz się także z ofertą przewóz osób Gdynia oraz masz możliwość zobaczenia naszych pojazdów w galerii zdjęć.

Top