Wynajem busów osobowych Gdańsk

wynajem busów olsztyn
gdańsk wynajem busów osobowych

Podróżuj z Kondratowiczem

Koncert, event służbowy czy wycieczka szkolna po Gdańsku czy Trójmieście – to przykładowe sytuacje wiążące się z potrzebą zorganizowania transportu, a przejrzyste zasady współpracy, prosta rezerwacja, minimum formalności i możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą – to jedynie kilka powodów, dla których warto skorzystać z usługi najmu.

Wynajem busa osobowego Gdańsk | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

Położony na północy Polski Gdańsk przyciąga turystów przez cały rok. Wybierasz się nad morze Bałtyckie wraz ze znajomymi? Jeżeli przy okazji chcesz odwiedzić gdańskie Stare Miasto, zobaczyć, jak prezentuje się Neptun ze swoim trójzębem lub sprawdzić która trójmiejska plaża jest najlepsza, wynajem busa osobowego będzie najlepszym rozwiązaniem. W naszej wypożyczalni busów znajdziesz szeroki wybór pojazdów – proponujemy m.in. wynajem busa 8 osobowego i wynajem busa 9 osobowego. Grupy, które chcą sprawdzić, jak wygląda gdańskie życie nocne lub w swoim gronie nie mają osoby z prawem jazdy, mogą nie tylko wynająć pojazd, ale także skorzystać z usług naszego kierowcy. Nasze busy zapewniają pasażerom liczne udogodnienia: klimatyzację, WiFi czy wydzielone miejsce na bagaż. Jako wypożyczalnia busów osobowych w Gdańsku zwracamy też uwagę na bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów – na czas podróży zapewniamy im foteliki.

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Napisz do nas

Wynajem busów osobowych Gdańsk

Wynajem busa osobowego to usługa, z której na co dzień korzystają głównie firmy. Event służbowy, konferencja czy wyjazd służbowy całego działu – to właśnie w takich sytuacjach współpraca z zaufaną wypożyczalnią oferującą kilkuosobowe busy jest nieoceniona. Z naszych pojazdów korzystają także biura podróży. Na ich zlecenie podjeżdżamy pod lotnisko, aby odbierać grupy turystów planujących w Gdańsku wypoczynek, chcących zobaczyć koncert czy zwiedzić zabytki. Nasza wypożyczalnia busów osobowych w Gdańsku nie ogranicza się jednak wyłącznie do współpracy z przedsiębiorcami – świadczymy też usługi dla klientów indywidualnych i placówek edukacyjnych. Wycieczka szkolna to kolejny przykład, gdy bus 9 osobowy (wynajem którego w naszej firmie jest bardzo prosty) jest niezastąpiony.  Jednocześnie wynajem busów osobowych Gdańsk oferujemy grupom prywatnym, które potrzebują niezawodnego i komfortowego środka transportu.

Wynajem busa osobowego – dlaczego warto?

Busy osobowe doskonale sprawdzają się, gdy niezbędny jest przewóz kilkuosobowej grupy. Nasza wypożyczalnia busów osobowych w Gdańsku proponuje pojazdy, które pomieszczą do 9 osób. Czego możesz oczekiwać, rezerwując wynajem busa 8 osobowego właśnie u nas? Wszystkie pojazdy będące częścią naszej floty zapewniają wygodną i bezpieczną podróż.  Zanim udostępnimy pojazdy Klientom, starannie je przygotowujemy. Wszystkie busy z naszej oferty (w tym popularny bus 9 osobowy, wynajem którego proponujemy przez cały rok) są ubezpieczone i utrzymywane w należytym stanie technicznym. Dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze – zaplanowaniu trasy przejazdu. Współpraca z nami to również atrakcyjne stawki, brak ukrytych kosztów i formalności ograniczone do minimum. Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie? Zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie lub skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania.

Top