Kondratowicz Transport

Wynajem

wynajem busów olsztyn

Formularz wynajmu busa
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 604-751-647
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Bus 9-osobowy 1-3 dni

250zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 4-7 dni

230zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 8-14 dni

210zł/24h

do 350 km

Bus 21-osobowy

500zł/24h

do 350 km

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Kogucia flota składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Wynajem busa osobowego Gdańsk

W naszej ofercie znajdziesz kompleksową usługę wynajmu pojazdów odpowiadającym oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Wynajem busa z kierowcą to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów związanych z transportem liczniejszej grupy między jednym miejscem a drugim. Transport osób Gdańsk świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy chcesz komfortowo i bez zbędnych zmartwień uczestniczyć np. w uroczystościach weselnych czy wyjeździe integracyjnym ze swoimi współpracownikami. Poza przejazdami w poszczególnych miastach np. Gdańsk i krajowymi oferujemy również te na terenie Europy. Na wyjazd wakacyjny wieloosobowej rodziny idealnym rozwiązaniem będzie wynajem busa 7 osobowego. Jednak niezależnie od celu Twojej podróży postaramy się dopasować jak najlepsze rozwiązanie tak, aby każdy z podróżujących mógł w pełni cieszyć się wyjazdem. Z nami zapewnisz sobie i Twoim bliskim, znajomym lub pracownikom komfortowy transport.

Dlaczego warto wynająć busa w Kondratowicz Transport?

Prosty sposób rezerwacji jednego z naszych 7 busów to jedna z naszych licznych zalet. Wybierz formę kontaktu, która bardziej Ci odpowiada i wynajmij nowoczesny pojazd gotowy na każde wyzwanie. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Podaj najważniejsze informacje dotyczące Twojej planowanej podróży, tj. długość trasy, liczba pasażerów, termin wyjazdu oraz powrotu. Warto zastanowić się także nad ilością przystanków czy dodatkowymi danymi, które mogą mieć wpływ na nasz przejazd. Jako firma godna zaufania staramy się zapewnić każdemu z Klientów indywidualne podejście do zgłoszenia, dlatego przygotowaliśmy także udogodnienia mające za zadanie usprawnić transport osób. Są to m.in. klimatyzacja, dostęp do WiFi, brak opłat za bagaże, a także foteliki dla najmłodszych czy pomoc dla osób starszych. Warto także zaznaczyć, że oferujemy wynajem busa 8 osobowego oraz wynajem busa 9 osobowego, co z pewnością zadowoli wiele licznych grup, które szukały dla siebie najlepszego rozwiązania. Sprawdź także wynajem busa osobowego w Warszawie na naszej stronie internetowej i ciesz się kolejną korzystną ofertą przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Top