wynajem busów olsztyn

Olsztyn | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Kogucia flota składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Napisz do nas

Wynajem busa Olsztyn

Wynajem busów to idealna propozycja dla osób, które nie posiadają na stałe własnego środka transportu lub w krótkim czasie chcą się dostać w wyznaczone przez siebie miejsce. Wynajem busa sprawdzi się m.in. podczas wyprawy na profesjonalnie zorganizowaną uroczystość rodzinną, np. ceremonię weselną. Goście zostaną przetransportowani pod wskazany adres i odbędą wspólną podróż w komfortowych warunkach (z klimatyzacją, Wi-Fi i pomocą dla osób starszych). Wynajem busów osobowych to również strzał w dziesiątkę w przypadku pilnego dojazdu na lotnisko.

Taka oferta jest skierowana do osób, które planują wspólny wypad ze znajomymi, wyjazd na koncert lub festiwal czy też po prostu imprezowanie z dala od miejsca zamieszkania. Wystarczy wypełnić prosty formularz wynajmu, a Warszawa stanie przed klientami otworem. Do ich dyspozycji zostanie oddany nowoczesny bus wraz z doświadczonym kierowcą.

Dlaczego warto wynając busa w Warszawie z Kondratowicz Transport?

Wynajem busa 9 osobowego z Kondratowicz Transport spełni oczekiwania najbardziej wymagających podróżujących. Podróż odbywa się spod adresu klienta (punkt A) i kończy w wyznaczonym miejscu docelowym (punkt B). Klienci nie muszą się martwić wielkością bagażu (brak dodatkowych opłat). Firma Kondratowicz Transport dba o swoich klientów i dostosowuje się do ich potrzeb stawiając na elastyczność realizowanych usług transportowych.

Wynajem busa z kierowcą sprawi, że zainteresowani bez trudu dotrą do celu swojej podróży i nie będą narażeni na jakiekolwiek opóźnienia. Busy są wygodne i przestronne, a podróżujący nie zapłacą za przejazd dużych pieniędzy. To gwarancja spokoju i pełnego komfortu psychicznego. O wszystko zadbają wykwalifikowani profesjonaliści. Wynajem busa 6 osobowego to atrakcyjna propozycja przed całonocną wizytą w klubie, długo wyczekiwaną imprezą urodzinową, weselem, wyprawą poza miasto czy też po prostu wakacyjnym (urlopowym) wyjazdem. Firma dysponuje fotelikami dla dzieci do lat pięciu (w busach 9 osobowych).

Top