Kondratowicz Transport

Wynajem

wynajem busów olsztyn

Formularz wynajmu busa
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 604-751-647
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Bus 9-osobowy 1-3 dni

250zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 4-7 dni

230zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 8-14 dni

210zł/24h

do 350 km

Bus 21-osobowy

500zł/24h

do 350 km

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Kogucia flota składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Wynajem busa Olsztyn

Wynajem busów to idealna propozycja dla osób, które nie posiadają na stałe własnego środka transportu lub w krótkim czasie chcą się dostać w wyznaczone przez siebie miejsce. Wynajem busa sprawdzi się m.in. podczas wyprawy na profesjonalnie zorganizowaną uroczystość rodzinną, np. ceremonię weselną. Goście zostaną przetransportowani pod wskazany adres i odbędą wspólną podróż w komfortowych warunkach (z klimatyzacją, Wi-Fi i pomocą dla osób starszych). Wynajem busów osobowych to również strzał w dziesiątkę w przypadku pilnego dojazdu na lotnisko.

Taka oferta jest skierowana do osób, które planują wspólny wypad ze znajomymi, wyjazd na koncert lub festiwal czy też po prostu imprezowanie z dala od miejsca zamieszkania. Wystarczy wypełnić prosty formularz wynajmu, a Warszawa stanie przed klientami otworem. Do ich dyspozycji zostanie oddany nowoczesny bus wraz z doświadczonym kierowcą.

Dlaczego warto wynając busa w Warszawie z Kondratowicz Transport?

Wynajem busa 9 osobowego z Kondratowicz Transport spełni oczekiwania najbardziej wymagających podróżujących. Podróż odbywa się spod adresu klienta (punkt A) i kończy w wyznaczonym miejscu docelowym (punkt B). Klienci nie muszą się martwić wielkością bagażu (brak dodatkowych opłat). Firma Kondratowicz Transport dba o swoich klientów i dostosowuje się do ich potrzeb stawiając na elastyczność realizowanych usług transportowych.

Wynajem busa z kierowcą sprawi, że zainteresowani bez trudu dotrą do celu swojej podróży i nie będą narażeni na jakiekolwiek opóźnienia. Busy są wygodne i przestronne, a podróżujący nie zapłacą za przejazd dużych pieniędzy. To gwarancja spokoju i pełnego komfortu psychicznego. O wszystko zadbają wykwalifikowani profesjonaliści. Wynajem busa 6 osobowego to atrakcyjna propozycja przed całonocną wizytą w klubie, długo wyczekiwaną imprezą urodzinową, weselem, wyprawą poza miasto czy też po prostu wakacyjnym (urlopowym) wyjazdem. Firma dysponuje fotelikami dla dzieci do lat pięciu (w busach 9 osobowych).

Top