Wynajem busów osobowych Warszawa

wynajem busów olsztyn
wynajem busa osobowego warszawa

Wynajmij busa z Kondratowicz

Koncert, event służbowy czy wycieczka szkolna po Warszawie – to przykładowe sytuacje wiążące się z potrzebą zorganizowania transportu, a przejrzyste zasady współpracy, prosta rezerwacja, minimum formalności i możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą – to jedynie kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej firmy. Wynajem busa 12 osobowego czy wynajem busa 7 czy 8 osobowego to wygodny sposób, aby bezpiecznie i szybko dotrzeć czy przewieźć gości np. na planowaną konferencję. Wszystkie nasze busy wyposażone są w klimatyzację, WiFi czy TV co gwarantuje wygodę i jakość podróży. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny!

Wynajem busa osobowego Warszawa | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

Nasze busy są wyposażone w klimatyzację i zapewniają pasażerom dostęp do WiFi, podróż nimi jest nie tylko przyjemna, ale też umożliwia pracę lub rozrywkę. Jesteś przedsiębiorcą? Pomożemy Ci również, gdy organizujesz dla pracowników wyjazd służbowy czy integrację na terenie Warszawy. Szukasz firmy oferującej wynajem busów osobowych, aby wraz z rodziną lub znajomymi zwiedzić miasto stołeczne? Podróżując z nami, możesz liczyć na bezpieczne warunki – zapewniamy foteliki dla najmłodszych pasażerów.

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Napisz do nas

Wynajem busa osobowego Warszawa

Każdego roku Warszawa przyciąga setki tysięcy turystów. Jesteś jednym z nich? Oferowany przez nas wynajem busów pozwoli Ci uniezależnić się od komunikacji miejskiej i zwiedzać stolicę we własnym tempie. Naszym busem wygodnie dotrzesz w różne zakątki miasta – pod Pałac Kultury, na Stare Miasto czy Stadion Narodowy. Gdy zdecydujesz się na wynajem busa 9 osobowego, Warszawa będzie dużo łatwiejsza do zwiedzenia w ciągu kilku dni. Wynajem busów to propozycja skierowana także do pracodawców. Jeżeli organizujesz szkolenie czy wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, to wynajęcie busa zapewnia wygodę i niezależność. Jako firma oferująca wynajem busów proponujemy busy osobowe, którymi jednocześnie może podróżować nawet 9 osób. Możemy też podstawić busa pod lotnisko czy Dworzec Centralny lub dzięki usłudze wynajmu busa wraz z kierowcą dowieźć pasażerów we wskazane miejsce – to Ty wybierasz, która z dostępnych opcji będzie dla Ciebie korzystniejsza.

Dlaczego warto wynająć u nas busa osobowego?

Przejrzyste zasady współpracy, prosta rezerwacja, minimum formalności i możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą – to jedynie kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej firmy. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem busa 9 osobowego, wynajem busa 8 osobowego, czy wynajem busa 7 osobowego, będziemy w stanie sprostać Twoim potrzebom. Busy wchodzące w skład naszej floty są zadbane, ubezpieczone i w pełni sprawne technicznie. W ustalonym terminie podstawimy czysty pojazd w umówione miejsce – będziesz mógł z niego korzystać zgodnie z warunkami usługi. Jeżeli planujesz wyjazd służbowy, event lub wycieczkę po Warszawie w większym gronie, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Brak ukrytych kosztów, możliwość korzystania z busa przez całą dobę, konkurencyjne stawki i indywidualne podejście – to także przemawia za tym, aby rezerwacji busa dokonać właśnie w naszej wypożyczalni.

Top