Kondratowicz Transport

Wynajem

wynajem busów olsztyn

Formularz wynajmu busa
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 600-955-422
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik

Planujesz pobyt w Warszawie? Zapewnij sobie komfortowy transport – proponujemy wynajem busów osobowych. W zależności od potrzeb możesz wynająć busa z doświadczonym kierowcą lub sam pojazd. Ponieważ oferujemy wynajem busów na elastycznych zasadach, zarezerwujesz u nas busa zarówno na krótką, jak i długą podróż. W naszej firmie wynajem busów osobowych jest dostępny w kilku opcjach: krótko-, średnio- i długoterminowej. Nasze usługi – wynajem busów – są skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i firm. Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego pojazdu, którym w komfortowych warunkach będzie mogło podróżować kilka osób, wybierz naszą ofertę. Flota naszej wypożyczalni to m.in. bus 7 osobowy i bus 9 osobowy – wynajem każdego z nich to sposób, aby wygodnie przemieszczać się po Warszawie i okolicach. Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Chcesz wynająć busa? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami lub zwrócisz się o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Kogucia flota

Koncert, event służbowy czy wycieczka szkolna po Warszawie – to przykładowe sytuacje wiążące się z potrzebą zorganizowania transportu. Niezależnie od powodu, dla którego potrzebujesz wynająć busa w Warszawie, możesz liczyć na naszą flotę. Wynajem busa 7 osobowego lub wynajem busa 8 osobowego to wygodny sposób, aby bezpiecznie i szybko dotrzeć czy przewieźć gości np. na konferencję zorganizowaną w stolicy. Ponieważ nasze busy są wyposażone w klimatyzację i zapewniają pasażerom dostęp do WiFi, podróż nimi jest nie tylko przyjemna, ale też umożliwia pracę lub rozrywkę. Jesteś przedsiębiorcą? Pomożemy Ci również, gdy organizujesz dla pracowników wyjazd służbowy czy integrację na terenie Warszawy. Szukasz firmy oferującej wynajem busów osobowych, aby wraz z rodziną lub znajomymi zwiedzić miasto stołeczne? Podróżując z nami, możesz liczyć na bezpieczne warunki – zapewniamy foteliki dla najmłodszych pasażerów.

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Wynajem busa osobowego Warszawa

Każdego roku Warszawa przyciąga setki tysięcy turystów. Jesteś jednym z nich? Oferowany przez nas wynajem busów pozwoli Ci uniezależnić się od komunikacji miejskiej i zwiedzać stolicę we własnym tempie. Naszym busem wygodnie dotrzesz w różne zakątki miasta – pod Pałac Kultury, na Stare Miasto czy Stadion Narodowy. Gdy zdecydujesz się na wynajem busa 9 osobowego, Warszawa będzie dużo łatwiejsza do zwiedzenia w ciągu kilku dni. Wynajem busów to propozycja skierowana także do pracodawców. Jeżeli organizujesz szkolenie czy wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, to wynajęcie busa zapewnia wygodę i niezależność. Jako firma oferująca wynajem busów proponujemy busy osobowe, którymi jednocześnie może podróżować nawet 9 osób. Możemy też podstawić busa pod lotnisko czy Dworzec Centralny lub dzięki usłudze wynajmu busa wraz z kierowcą dowieźć pasażerów we wskazane miejsce – to Ty wybierasz, która z dostępnych opcji będzie dla Ciebie korzystniejsza.

Dlaczego warto wynająć u nas busa osobowego?

Przejrzyste zasady współpracy, prosta rezerwacja, minimum formalności i możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą – to jedynie kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej firmy. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem busa 9 osobowego, wynajem busa 8 osobowego, czy wynajem busa 7 osobowego, będziemy w stanie sprostać Twoim potrzebom. Busy wchodzące w skład naszej floty są zadbane, ubezpieczone i w pełni sprawne technicznie. W ustalonym terminie podstawimy czysty pojazd w umówione miejsce – będziesz mógł z niego korzystać zgodnie z warunkami usługi. Jeżeli planujesz wyjazd służbowy, event lub wycieczkę po Warszawie w większym gronie, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Brak ukrytych kosztów, możliwość korzystania z busa przez całą dobę, konkurencyjne stawki i indywidualne podejście – to także przemawia za tym, aby rezerwacji busa dokonać właśnie w naszej wypożyczalni.

Top