Kondratowicz Transport

Transport osób Gdynia

wynajem busów olsztyn

Formularz zgłoszeniowy - transport osób
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 604-751-647
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik transportu osób

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Bus 9-osobowy 1-3 dni

250zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 4-7 dni

230zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 8-14 dni

210zł/24h

do 350 km

Bus 21-osobowy

500zł/24h

do 350 km

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Transport osób Gdynia

Nasza oferta skierowana jest do osób oraz firm, które organizują wszelkiego rodzaju imprezy, wydarzenia, spotkania, wyjazdy i potrzebują zaufanego przewoźnika, który dopasuje się do indywidualnych oczekiwań każdego z Klientów. Jako pełna zaangażowania firma świadczymy usługi, tj. przewóz osób, na najwyższym poziomie, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy komfort wszystkich podróżujących. Z tego względu przygotowaliśmy bogatą ofertę, do której należy m.in. wynajem busa Gdynia. Transport osób po Gdyni to szansa na zapewnienie sobie oraz swoim bliskim, znajomym czy współpracownikom pełnej wygody i satysfakcji z podróży, niezależnie od jej głównego celu. Standardem w naszych pojazdach jest wysokiej klasy wykończenie wnętrza, ale także estetyczny wygląd zewnętrzny busów, który można sprawdzić na naszej stronie internetowej w galerii zdjęć. Korzystna oferta przewóz osób Gdynia nie była jeszcze tak prosta do sfinalizowania.

Przewóz osób Gdynia

Proces wynajmu naszych busów jest niezwykle prosty. W celu skontaktowania się z nami i poznania dopasowanej do Twoich potrzeb oferty należy do nas zadzwonić lub wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Podane informacje pomogą nam w stworzeniu najlepszej umowy wynajmu, która zadowoli obie strony. Jeśli chodzi o koszt takiej usługi, to jest on zależy od kilku czynników, np. terminu wyjazdu, liczby podróżujących i długości trasy. Natomiast naszą jedną z głównych zalet jest to, że oferujemy transport osób w busach 6-, 9- czy 21-osobowych, co dla wielu ułatwia cały proces organizacji danego wyjazdu. Nasza flota transportowa liczy 7 busów gotowych na każdy rodzaj wyjazdu. Oferujemy przejazdy na terenie danego miasta, np. transport osób z Gdyni, całej Polski, a także do innych państw Europy. Zdecyduj sam, czy potrzebujesz wynająć naszego doświadczonego kierowcę, czy może jeden z podróżnych posiada odpowiednią licencję do prowadzenia takich pojazdów.  Zobacz na naszej stronie także transport osób Gdańsk i zaplanuj swoją kolejną wycieczkę już teraz!

Top