wynajem busów olsztyn

Transport i przewóz osób Gdynia | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Formularz zgłoszeniowy - transport osób

Transport osób Gdynia

Nasza oferta skierowana jest do osób oraz firm, które organizują wszelkiego rodzaju imprezy, wydarzenia, spotkania, wyjazdy i potrzebują zaufanego przewoźnika, który dopasuje się do indywidualnych oczekiwań każdego z Klientów. Jako pełna zaangażowania firma świadczymy usługi, tj. przewóz osób, na najwyższym poziomie, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy komfort wszystkich podróżujących. Z tego względu przygotowaliśmy bogatą ofertę, do której należy m.in. wynajem busa Gdynia. Transport osób po Gdyni to szansa na zapewnienie sobie oraz swoim bliskim, znajomym czy współpracownikom pełnej wygody i satysfakcji z podróży, niezależnie od jej głównego celu. Standardem w naszych pojazdach jest wysokiej klasy wykończenie wnętrza, ale także estetyczny wygląd zewnętrzny busów, który można sprawdzić na naszej stronie internetowej w galerii zdjęć. Korzystna oferta przewóz osób Gdynia nie była jeszcze tak prosta do sfinalizowania.

Przewóz osób Gdynia

Proces wynajmu naszych busów jest niezwykle prosty. W celu skontaktowania się z nami i poznania dopasowanej do Twoich potrzeb oferty należy do nas zadzwonić lub wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Podane informacje pomogą nam w stworzeniu najlepszej umowy wynajmu, która zadowoli obie strony. Jeśli chodzi o koszt takiej usługi, to jest on zależy od kilku czynników, np. terminu wyjazdu, liczby podróżujących i długości trasy. Natomiast naszą jedną z głównych zalet jest to, że oferujemy transport osób w busach 6-, 9- czy 21-osobowych, co dla wielu ułatwia cały proces organizacji danego wyjazdu. Nasza flota transportowa liczy 7 busów gotowych na każdy rodzaj wyjazdu. Oferujemy przejazdy na terenie danego miasta, np. transport osób z Gdyni, całej Polski, a także do innych państw Europy. Zdecyduj sam, czy potrzebujesz wynająć naszego doświadczonego kierowcę, czy może jeden z podróżnych posiada odpowiednią licencję do prowadzenia takich pojazdów.  Zobacz na naszej stronie także transport osób Gdańsk i zaplanuj swoją kolejną wycieczkę już teraz!

Top