wynajem busów olsztyn

Wynajem busa osobowego Gdynia | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Kogucia flota składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Napisz do nas

Wynajem busa osobowego Gdynia

Planujesz długą podróż po Polsce? A może na Twojej liście znajduje się inne państwo europejskie? Lub po prostu interesuje Cię przewóz osób Gdynia? Bez względu na kierunek Twojego wyjazdu oferujemy liczne rozwiązania dotyczące transportu dużej grupy, np. wynajem busa 9 osobowego. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów oraz komfort podróżujących, dlatego w zakresie możliwości dostępnych w naszej ofercie znajdziesz także wynajem busa z kierowcą. To pełna korzyści alternatywa, którą warto rozważyć w przypadku, gdy nie posiadamy wystarczającej ilości osób gotowych pomóc nam przy transporcie większej grupy podróżnych. Nie musisz więcej prosić bliskich czy znajomych o podwózkę. Decydując się na wynajem busa z kierowcą, zapewniasz wszystkim dobrą zabawę, komfortowy przejazd i bezpieczną podróż. Dokładamy wszelkich starań, abyś jeszcze niejednokrotnie wybrał usługi naszej firmy.

Dlaczego warto wynająć busa w Kondratowicz Transport?

Rezerwacja naszych busów może przebiegać w dwa sposob - to od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Możesz zadzwonić do nas, uzgadniając wszystkie szczegóły dotyczące transportu osób, lub wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, gdzie podasz najważniejsze informacje tj. planowany termin wyjazdu i przyjazdu, trasę przejazdu wraz z możliwymi przystankami oraz liczbę podróżnych. Co jest szczególnie ważne, gdy interesuje nas np. wynajem busa 7 osobowego lub wynajem busa 8 osobowego. Cena takiej usługi zależy od czynników, które determinują warunki umowy. Jednak staramy się przygotowywać oferty gwarantujące satysfakcję dla obu stron, zachowując przy tym elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Ponadto oferujemy inne korzyści, które zapewnią najlepsze wrażenia z podróży, tj. klimatyzacja, dostęp do WiFi i brak opłat za bagaże. Z pewnością przyda się to w przypadku organizacji przewozu osób biorących udział w różnego rodzaju uroczystościach czy spotkaniach na terenie jednego miasta np. Gdynia. Innym rozwiązaniem może być także wynajem busów osobowych w Gdańsku.

Top