Kondratowicz Transport

Transport osób Olsztyn

wynajem busów olsztyn

Formularz zgłoszeniowy - transport osób
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 604-751-647
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik transportu osób

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Bus 9-osobowy 1-3 dni

250zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 4-7 dni

230zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 8-14 dni

210zł/24h

do 350 km

Bus 21-osobowy

500zł/24h

do 350 km

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Transport osób Olsztyn

Koniec z proszeniem znajomych lub członków rodziny o podwózkę. Z nami transport osób odbędzie się bez zbędnych pytań o Twoją podróż i na Twoich warunkach. Niezależnie od motywu czy docelowego punktu wyjazdu, z nami transport osób z Olsztyna przebiegnie bez żadnych kłopotów. Komfortowy przewóz osób to nasza specjalność, dlatego spokojnie możesz oddać tę część wyjazdu w nasze ręce. Z chęcią dołożymy wszelkich starań, aby podróż odbyła się w jak najlepszych warunkach oraz abyś Ty oraz cała grupa podróżujących czerpała wyłącznie radość z jazdy. Wynajem busa Olsztyn to świetna okazja dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas na długotrwałym wyszukiwaniu ofert odpowiadającym ich potrzebom. Nasi wykwalifikowani kierowcy zapewnią bezpieczny i sprawny transport, dzięki nowoczesnym busom wyposażonym m.in. w WiFi, klimatyzację, czy wedle potrzeb, także w foteliki dla dzieci czy inne udogodnienia, które warto omówić w trakcie rezerwacji.

Przewóz osób Olsztyn

Wypełniając formularz zgłoszeniowy, podajesz wyłącznie informacje dotyczące Twoich danych kontaktowych, dla ilu osób potrzebujesz wynająć busa, punkty wyjazdu i przyjazdu oraz termin podróży. Jeśli wolisz porozmawiać, na naszej stronie internetowej poza formularzem znajduje się także numer, na który możesz do nas zadzwonić i ustalić wszelkie szczegóły. Jest to niezwykle prosty sposób na zapewnienie sobie oraz Twoim bliskim, znajomym czy współpracownikom komfortowej podróży. Dobra komunikacja to klucz do sukcesu, dlatego postaramy się spełnić Wasze specjalne życzenia. Do każdego Klienta kierujemy się indywidualnym podejściem, dzięki czemu mamy pewność dostarczenia najwyższej jakości usług. Oferujemy przejazdy w Europie czy po całej Polsce. Jeśli jednak interesują Cię bardziej lokalne podróże, oczywiście, są one możliwe. Transport po Olsztynie to w naszej ofercie opcja, do którą wkładamy tyle samo zaangażowania, co w przypadku dłuższych tras. Przewóz osób Warszawa to kolejna możliwość wynajmu busa, którą znajdziesz w naszym pakiecie.

Top