wynajem busów olsztyn

Transport i przewóz osób Warszawa | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Formularz zgłoszeniowy - transport osób

Transport osób Warszawa

Potrzebujesz dostać się wraz z kilkoma osobami z punktu A do punktu B, ale sam przewóz osób nie daje Ci spać? O nic więcej się nie martw. Oferujemy komfortowe usługi, m.in. wynajem busów dla aż 21 osób, dzięki którym transport osób odbędzie się w prosty i sprawny sposób. Możesz zdecydować się na opcję z kierowcą lub bez – wszystko zależy od tego, w jaki sposób planujesz odbyć podróż. Jako firma godna zaufania Klientów staramy się spełniać ich wszystkie oczekiwania, dlatego przygotowaliśmy szereg udogodnień takich jak: klimatyzacja, foteliki dla dzieci do lat 5, pomoc dla osób starszych czy WiFi, a także brak opłat za jakiekolwiek bagaże. Zapewniamy także elastyczność na każdym kroku naszej współpracy – zaczynając od ustalenia przystanków na trasie po specjalne przygotowanie busa dla osób tego wymagających. Z nami komfortowy transport osób po Warszawie to gwarancja satysfakcji.

Przewóz osób Warszawa

Planujesz swoją podróż. W celu wynajmu busa dzwonisz bezpośrednio do nas lub wypełniasz formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, w którym podajesz informacje dotyczące m.in. przybliżonej trasy przejazdu oraz terminu czy liczby osób. Jeśli wśród podróżujących znajduje się ktoś odpowiednio wykwalifikowany do zapewnienia bezpiecznej podróży, możliwe jest zrezygnowanie z wynajmu kierowcy. W formularzu możliwe jest także podanie wszelkich informacji dodatkowych, do których postaramy się jak najlepiej dopasować z naszą ofertą. Cena takie transportu osób jest zależna od kilku czynników, dlatego ważne jest podanie jak najdokładniejszych danych dotyczących przejazdu. Transport osób z Warszawy może odbyć się na terenie miasta, całej Polski, a nawet Europy – jednak niezależnie od celu Twojego wyjazdu możesz spodziewać się pełni satysfakcji. W ciągu całego przejazdu pozostajemy w kontakcie z naszymi Klientami, aby mieć pewność, że podróż przebiega bezproblemowo. Sprawdź naszą ofertę – wynajem busa Warszawa - już teraz i ciesz się komfortową podróżą!

Top