Kondratowicz Transport

Transport osób Sopot

wynajem busów olsztyn

Formularz zgłoszeniowy - transport osób
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 604-751-647
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik transportu osób

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Bus 9-osobowy 1-3 dni

250zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 4-7 dni

230zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 8-14 dni

210zł/24h

do 350 km

Bus 21-osobowy

500zł/24h

do 350 km

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Transport osób Sopot

Chcesz w bezpieczny i wygodny sposób dostać się razem z grupą osób z jednego miejsca w drugie, ale nie wiesz, od czego zacząć swoje przygotowania do trasy? Nie musisz więcej szukać, przygotujemy ofertę idealną dla Ciebie. Przewóz osób to nasza specjalność, dlatego staramy się, aby proces rezerwacji oraz całe doświadczenie było jak najlepsze i dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Potwierdza to przygotowany przez nas szereg udogodnień, do których należą np. specjalne foteliki dla dzieci, klimatyzacja, pomoc dla osób starszych, WiFi oraz brak opłat za bagaże. Wysoki standard to kolejna zaleta naszych busów, dzięki czemu transport osób po Sopocie czy w każdej innej miejscowości w Polsce, a nawet w Europie, będzie samą przyjemnością dla wszystkich uczestników wyjazdu. Wynajem busa Sopot to prosta droga do zadowolenia z podróży. Niezależnie od tego, czy długość trasy będzie wynosiła 50 km, czy 1000 km, zapewniamy transport osób o najwyższym standardzie i wygodzie.

Przewóz osób Sopot

Wynajem busa przebiega sprawnie, niezależnie od wyboru jednej z dwóch możliwości rezerwacji. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wypełniając podany na stronie internetowej krótki formularz. Podając nam dokładne informacje na temat podróży, zapewnisz sobie stworzenie oferty dopasowanej do wszelkich potrzeb. Oferujemy 6-, 9-, a nawet 21-osobowe busy, dlatego nie musisz wybierać kilku mniejszych pojazdów czy niepotrzebnie angażować do przejazdu inne osób. Istnieje także możliwość zrezygnowania z wynajmu naszych kierowców, jeżeli wśród podróżujących znajdzie się wykwalifikowany do prowadzenia tego typu pojazdu. Nowoczesne busy wyposażone w wygodne fotele i przestronną przestrzeń na bagaże zapewnią komfortowy transport osób z Sopotu i nie tylko. Cena zależna jest m.in. od długości trasy, ilości osób czy terminu wyjazdu, dlatego warto skontaktować się z nami ze sporym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziemy w stanie zapewnić Ci lepszą ofertę. Sprawdź także przewóz osób Gdańsk lub zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami wynajmu busów na naszej stronie internetowej.

Top