wynajem busów olsztyn

Transport i przewóz osób Sopot | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Formularz zgłoszeniowy - transport osób

Transport osób Sopot

Chcesz w bezpieczny i wygodny sposób dostać się razem z grupą osób z jednego miejsca w drugie, ale nie wiesz, od czego zacząć swoje przygotowania do trasy? Nie musisz więcej szukać, przygotujemy ofertę idealną dla Ciebie. Przewóz osób to nasza specjalność, dlatego staramy się, aby proces rezerwacji oraz całe doświadczenie było jak najlepsze i dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Potwierdza to przygotowany przez nas szereg udogodnień, do których należą np. specjalne foteliki dla dzieci, klimatyzacja, pomoc dla osób starszych, WiFi oraz brak opłat za bagaże. Wysoki standard to kolejna zaleta naszych busów, dzięki czemu transport osób po Sopocie czy w każdej innej miejscowości w Polsce, a nawet w Europie, będzie samą przyjemnością dla wszystkich uczestników wyjazdu. Wynajem busa Sopot to prosta droga do zadowolenia z podróży. Niezależnie od tego, czy długość trasy będzie wynosiła 50 km, czy 1000 km, zapewniamy transport osób o najwyższym standardzie i wygodzie.

Przewóz osób Sopot

Wynajem busa przebiega sprawnie, niezależnie od wyboru jednej z dwóch możliwości rezerwacji. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wypełniając podany na stronie internetowej krótki formularz. Podając nam dokładne informacje na temat podróży, zapewnisz sobie stworzenie oferty dopasowanej do wszelkich potrzeb. Oferujemy 6-, 9-, a nawet 21-osobowe busy, dlatego nie musisz wybierać kilku mniejszych pojazdów czy niepotrzebnie angażować do przejazdu inne osób. Istnieje także możliwość zrezygnowania z wynajmu naszych kierowców, jeżeli wśród podróżujących znajdzie się wykwalifikowany do prowadzenia tego typu pojazdu. Nowoczesne busy wyposażone w wygodne fotele i przestronną przestrzeń na bagaże zapewnią komfortowy transport osób z Sopotu i nie tylko. Cena zależna jest m.in. od długości trasy, ilości osób czy terminu wyjazdu, dlatego warto skontaktować się z nami ze sporym wyprzedzeniem, dzięki czemu będziemy w stanie zapewnić Ci lepszą ofertę. Sprawdź także przewóz osób Gdańsk lub zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami wynajmu busów na naszej stronie internetowej.

Top