Kondratowicz Transport

Wynajem

wynajem busów olsztyn

Formularz wynajmu busa
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 604-751-647
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Bus 9-osobowy 1-3 dni

250zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 4-7 dni

230zł/24h

do 350 km

Bus 9-osobowy 8-14 dni

210zł/24h

do 350 km

Bus 21-osobowy

500zł/24h

do 350 km

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Kogucia flota składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Wynajem busa osobowego Sopot

Wiemy, że zorganizowanie przejazdu dla większej ilości osób może wydawać się trudne. Mamy na to idealne rozwiązanie! Postaw na proste i korzystne rozwiązanie, jakim jest wynajem busa z kierowcą. Nie musisz więcej martwić się o szczegóły związane z wyjazdem, niezależnie od tego, czy planujesz go na terenie jednego miasta, np. Sopot, terenie Polski czy Europy. Z nami zorganizujesz transport osób w nowoczesnych busach o najwyższym standardzie. Transport osób Sopot jest rozwiązaniem, na które warto się zdecydować ze względu na sprawny sposób rezerwacji pojazdu dopasowanego do Twoich potrzeb oraz inne płynące z tego korzyści. Zaoszczędź swój czas i pieniądze, uniknij zbędnych problemów związanych z organizacją wyjazdu i oddaj się w ręce doświadczonych specjalistów. Oferujemy m.in. wynajem busa 9 osobowego, dzięki czemu umożliwiamy komfortowe podróżowanie nawet tak licznej grupy.

Dlaczego warto wynająć busa w Kondratowicz Transport?

Aby zarezerwować jeden z busów, należy skontaktować się z nami poprzez wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego lub dzwoniąc na podany na naszej stronie internetowej numer. Podane informacje pomogą nam przygotować najlepszą ofertę wynajmu, ponieważ oferujemy elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Koszt takiej usługi jest zależy od głównych wyznaczników Twojej podróży, dlatego warto podać jak najdokładniejsze dane, aby oferta w pełni spełniła Twoje oczekiwania. Są to czynniki takie jak: termin wyjazdu, liczba podróżujących i długość trasy. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o naszych nowoczesnych busach, które zostały wyposażone m.in. w klimatyzację czy dostęp do WiFi. Dodatkowo możliwe jest zgłoszenie potrzeby do wypożyczenia fotelików dla najmłodszych pasażerów czy pomocy dla starszych osób. Wynajem busa Gdańsk to kolejna okazja do korzystnego i wygodnego transportu osób w najlepszy możliwy sposób. Oferujemy m.in. wynajem busa 7 osobowego, a dla nieco większej grupy – wynajem busa 8 osobowego.

Top