wynajem busów olsztyn

Wynajem busa osobowego Sopot | Kondratowicz Transport

Kondratowicz Transport

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Kogucia flota składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Napisz do nas

Wynajem busa osobowego Sopot

Wiemy, że zorganizowanie przejazdu dla większej ilości osób może wydawać się trudne. Mamy na to idealne rozwiązanie! Postaw na proste i korzystne rozwiązanie, jakim jest wynajem busa z kierowcą. Nie musisz więcej martwić się o szczegóły związane z wyjazdem, niezależnie od tego, czy planujesz go na terenie jednego miasta, np. Sopot, terenie Polski czy Europy. Z nami zorganizujesz transport osób w nowoczesnych busach o najwyższym standardzie. Transport osób Sopot jest rozwiązaniem, na które warto się zdecydować ze względu na sprawny sposób rezerwacji pojazdu dopasowanego do Twoich potrzeb oraz inne płynące z tego korzyści. Zaoszczędź swój czas i pieniądze, uniknij zbędnych problemów związanych z organizacją wyjazdu i oddaj się w ręce doświadczonych specjalistów. Oferujemy m.in. wynajem busa 9 osobowego, dzięki czemu umożliwiamy komfortowe podróżowanie nawet tak licznej grupy.

Dlaczego warto wynająć busa w Kondratowicz Transport?

Aby zarezerwować jeden z busów, należy skontaktować się z nami poprzez wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego lub dzwoniąc na podany na naszej stronie internetowej numer. Podane informacje pomogą nam przygotować najlepszą ofertę wynajmu, ponieważ oferujemy elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Koszt takiej usługi jest zależy od głównych wyznaczników Twojej podróży, dlatego warto podać jak najdokładniejsze dane, aby oferta w pełni spełniła Twoje oczekiwania. Są to czynniki takie jak: termin wyjazdu, liczba podróżujących i długość trasy. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o naszych nowoczesnych busach, które zostały wyposażone m.in. w klimatyzację czy dostęp do WiFi. Dodatkowo możliwe jest zgłoszenie potrzeby do wypożyczenia fotelików dla najmłodszych pasażerów czy pomocy dla starszych osób. Wynajem busa Gdańsk to kolejna okazja do korzystnego i wygodnego transportu osób w najlepszy możliwy sposób. Oferujemy m.in. wynajem busa 7 osobowego, a dla nieco większej grupy – wynajem busa 8 osobowego.

Top