Kondratowicz Transport

Wynajem

wynajem busów olsztyn

Formularz wynajmu busa
Orientacyjna cena wynajmu:
+1000 zł kaucja
Powyższy formularz jest formularzem kontaktowym. Jego wypełnienie nie oznacza, że rezerwacja została potwierdzona. Dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości z akceptacją i dalszymi instrukcjami od administratora, rezerwację uznaje się za niedokonaną.
Nie masz czasu na pisanie? Zadzwoń! 600-955-422
wynajem busów olsztyn

Oferujemy także przejzady z i na lotnisko.

Cennik

W naszej ofercie posiadamy wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy. Z uwagi na różnorodną charakterystykę pojazdów, ceny ustalane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, trasy, liczby kilometrów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniem klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu busa i jego pełnym wyposażeniem.

Kogucia flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Galeria busów

Wynajem busa Olsztyn z Kondratowicz Transport

Na pewno wynajem busów Warszawa jest usługą konieczną dla firm oraz biur turystycznych. Świadczymy zawsze wynajem busa z kierowcą, dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z wygody w przemieszczaniu się. Realizujemy też wynajem busa bez kierowcy - wówczas firma musi mieć pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami.

Olsztyn jest terenem naszego działania, a klienci mają możliwość korzystania z dobrych pojazdów w przyzwoitej cenie. Nowoczesne busy, z klimatyzacją oraz dvd są doskonałym sposobem przemieszczania się po Polsce oraz Europie. Takimi busami wozimy pracowników na imprezy integracyjne. Jest to na pewno sposób na miłe spędzanie wolnego czasu, niejedna osoba korzysta z takich rozwiązań i rozwija się dzięki nim. Busem jeżdżą ludzie do pracy, poza Polskę, na wakacje, na imprezy integracyjne. Jest to bardzo dobry rodzaj transportu, dzięki któremu można podróżować po całym świecie.

Top