Kondratowicz Transport

Wynajem

wynajem busów olsztyn

Wynajmij busa z Kondratowicz

Przejrzyste zasady współpracy, prosta rezerwacja, minimum formalności i możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą – to jedynie kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej firmy. Brak ukrytych kosztów, możliwość korzystania z busa przez całą dobę, konkurencyjne stawki i indywidualne podejście – to także przemawia za tym, aby rezerwacji busa dokonać właśnie z nami. Busy wchodzące w skład naszej floty są zadbane, ubezpieczone i w pełni sprawne technicznie. Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.  

Wyceń wynajem busa

Galeria busów

Flota

W naszej firmie oferujemy najwyższą jakość usług wynajmu pojazdów typu bus. Bez problemu zorganizujemy transport dla większej liczby osób, na terenie Polski, a nawet całej Europy! Zadbamy o komfortowy transport z lotniska do Twojego ośrodka bądź w inne wyznaczone przez Ciebie miejsce. Co więcej, możesz zaplanować wyjazd na wakacje, koncert czy imprezę z całą ekipą znajomych, a my zawieziemy Was do celu. Aby otrzymać wycenę - wypełnij niezobowiązujący formularz wynajmu! Flota Kondratowicz Transport składa się 7 nowoczesnych busów o wysokim standardzie. Składa się z 20 i 8 miejsc siedzących. Dodatkowo dla dzieci poniżej 5. roku życia zapewniamy specjalne foteliki. Z myślą o naszych Klientach wynajmujących busa dbamy o jak największy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dzięki temu pokonanie trasy nawet w najdalsze zakątki Europy może stać się naprawdę przyjemna!

Foteliki dla dzieci do lat 5 w busach do 9 osób

20 miejsc siedzących

Klimatyzacja

Pomoc dla osób starszych

Brak opłat za bagaż

WiFi

Paragon i faktura VAT

Zaufali nam

Wyceń wynajem busa

Proces wynajmu

Otrzymanie zapytania

Analiza potrzeb klienta

Indywidualna wycena

Rozmowy/negocjacje

Podpisanie umowy

Realizacja

Napisz do nas

Wynajem busa Olsztyn z Kondratowicz Transport

Na pewno wynajem busów Warszawa jest usługą konieczną dla firm oraz biur turystycznych. Świadczymy zawsze wynajem busa z kierowcą, dzięki temu nasi klienci mogą korzystać z wygody w przemieszczaniu się. Realizujemy też wynajem busa bez kierowcy - wówczas firma musi mieć pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami.

Olsztyn jest terenem naszego działania, a klienci mają możliwość korzystania z dobrych pojazdów w przyzwoitej cenie. Nowoczesne busy, z klimatyzacją oraz dvd są doskonałym sposobem przemieszczania się po Polsce oraz Europie. Takimi busami wozimy pracowników na imprezy integracyjne. Jest to na pewno sposób na miłe spędzanie wolnego czasu, niejedna osoba korzysta z takich rozwiązań i rozwija się dzięki nim. Busem jeżdżą ludzie do pracy, poza Polskę, na wakacje, na imprezy integracyjne. Jest to bardzo dobry rodzaj transportu, dzięki któremu można podróżować po całym świecie.

Top