Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce

Jarmarki bożonarodzeniowe wprowadzają nas w ten wyjątkowy świąteczny nastrój. Z wiadomych względów w poprzednim roku wiele jarmarków zostało odwołanych, dlatego jeżeli tylko mamy taką możliwość warto zabrać rodzinę na wycieczkę i poczuć tą wyjątkową magię świąt. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji jarmarków bożonarodzeniowych, na które warto się wybrać.

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

 

Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu organizowany jest od 12 lat. Jedną z największych atrakcji jest Bajkowy Lasek, który wprowadzi każdego do baśniowego świata. W domku obok tradycyjnego Świątecznego Wiatraka organizowane są warsztaty dla dzieci z malowania bombek. Dużą atrakcją są również karuzele oraz zaprzęg Mikołaja wraz z reniferem Rudolfem. Oczywiście nie zabraknie świątecznych słodkości: pierniczków, bakalii, gorącej czekolady, kołaczy węgierskich, czy owoców w czekoladzie.

Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk

Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk

 

W okresie między 19.11 – 24.12 warto wybrać się do Gdańska. W tym roku cały teren rozszerzono, co oznacza jeszcze więcej światełek, zabawy i świątecznych przysmaków. Jeżeli chcesz zabrać dzieci to koniecznie musisz odwiedzić Mikołajkowy oraz Łosiowy Zakątek. Radosny Zakątek to już strefa dla łakomczuchów. Znajdziecie tam wiele przysmaków oraz tradycyjne grzane wino.

Jarmark Bożonarodzeniowy Katowice

Jarmark Bożonarodzeniowy Katowice

 

Lodowisko, świąteczne przysmaki, bajkowe gabloty, diabelski młyn i wiele światełek to wszystko znajdziecie na jarmarku bożonarodzeniowym w Katowicach. W programie nie zabraknie Parady Mikołajkowej, kolędowania, kina w plenerze oraz świątecznych ozdób.

Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań

Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań

 

Kolejnym miejscem, do którego warto się wybrać jest Poznań. Jedną z największych atrakcji jarmarku bożonarodzeniowego jest Christmas Silent Disco. Co bardziej wprowadzi nas w ten wyjątkowy nastrój, jak nie świąteczne piosenki. Koniecznie musicie odwiedzić Poznańskie Betlejem. Na najmłodszych czekają liczne karuzele, lodowe miasteczko oraz świąteczne domki z łakociami.

Okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia jest magiczny, jednak bywa również nerwowy i pełen pośpiechu, dlatego czasami warto się na chwilę zatrzymać. Jarmarki bożonarodzeniowe to świetna okazja na spędzenie trochę czasu z bliskimi.  Mamy nadzieje, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu. Jeżeli byliście w tym roku, na którymś z wymienionych jarmarków to czekamy na Wasze opinie.

Przeczytaj również

Komentarze

Top