Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Bus na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku – trasa Olsztyn – Gdańsk

Lotnisko Gdańsk jest jednym z największych portów powietrznych w Polsce. Jego rosnąca popularność, sprawna obsługa podróżnych oraz coraz większa liczba połączeń międzynarodowych sprawiają, że jest miejscem rozpoczęcia wielu podróży służbowych i prywatnych.

Busy na lotnisko Gdańsk dowiozą Cię szybko i bezpiecznie na miejsce, o planowanej porze. Nie musisz już zastanawiać się nad sposobem dotarcia na lotnisko, przewozy na lotnisko Gdańsk to dla nas codzienność. Jeśli potrzebujesz transportu w obydwie strony, również jesteśmy do usług. Przejrzysta strona internetowa zapewni Ci szybką rezerwację miejsc w busie na dowolną datę i godzinę.

Odjazdy Olsztyn – lotnisko Gdańsk – w jakich godzinach możliwy jest transport?

Busy lotnisko Gdańsk – nasza oferta stworzona została po to, by odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, zawsze wtedy, gdy potrzebujesz niezawodnego transportu na gdańskie lotnisko lub z lotniska do domu. Nasi pomocni pracownicy dbają o Twój komfort podróży, podwożąc Cię pod dom i odbierając ze wskazanego miejsca. Trasa na lotnisko Gdańsk busem trwa około 3,5 h. Kierowca pomaga wnieść bagaże do pojazdu oraz je rozładowuje. Dbamy o jakość podróży i komfort pasażerów w każdym wieku. Nasz bus Olsztyn – Gdańsk dociera na miejsce niezawodnie, bezpiecznie i komfortowo. Nowoczesna flota pojazdów gwarantuje najwyższą jakość usług.

Kup bilet

Jak dokonać rezerwacji biletu na lotnisko w Gdańsku?

Rezerwacja biletu na przejazd z Olsztyna do Gdańska (lotnisko im. Lecha Wałęsy) odbywa się niezwykle intuicyjnie przez naszą stronę internetową.

Wystarczy kupić bilet, wybierając żądaną datę i godzinę przejazdu i wypełnić krótki formularz, zawierający dane pasażera oraz szczegółowe informacje, dotyczące rejsu lotniczego, na który musisz zdążyć lub którym przylecisz na lotnisko, z którego zostaniesz odebrany.

Transport na lotnisko Gdańsk z naszą firmą jest niezawodny i niedrogi. Trasę Olsztyn – Gdańsk pokonujemy regularnie, dlatego jej znajomość pozwala nam ocenić i wyeliminować wszelkie czynniki, mogące wpłynąć na opóźnienie. Czekamy na Twoje zgłoszenie w formularzu, poprzez wiadomość mailową lub telefonicznie. Z nami dotrzesz z Olsztyna do Gdańska w planowanym czasie.

Busem na lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy – przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę

Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku swoją działalność w pierwotnej formie rozpoczęło już po I wojnie światowej, a nieustannie rosnące potrzeby pasażerów sprawiły, że obecnie międzynarodowy port lotniczy posiada dwa terminale pasażerskie T1 i T2, obsługujące codziennie połączenia krajowe i zagraniczne. Busem na lotnisko w Gdańsku dotrzesz najłatwiej, najszybciej i najbardziej komfortowo.

Skorzystaj z usług firmy z Kondratowicz Transport, która nieustannie dba o zwiększenie poziomu jakości usług. Poznaj naszą nowoczesną flotę pojazdów i sprawdź, jaki promocje przygotowaliśmy dla naszych nowych, stałych klientów oraz większych grup i rodzin. W naszych busach są foteliki dla dzieci do lat 5, dbamy o komfort i bezpieczeństwo osób starszych.

Jeśli potrzebny jest Ci bus z Olsztyna na Lotnisko Modlin, również jesteśmy do dyspozycji. Obsługujemy ponadto trasę na stołeczne lotnisko. Bus Olsztyn – Warszawa Okęcie jest wygodnym rozwiązaniem nie tylko przy okazji podróży służbowej. Wysoka jakość usług sprawia, że klienci chętnie wracają i wraz z naszą ofertą podróżują po całej Europie, a nawet świecie. Zapraszamy, popraw swój komfort podróżowania i wybierz transport pewny i bezpieczny.

Kup bilet

Bus Olsztyn Gdańsk lotnisko

Lotnisko w Gdańsku jest jednym z większych, międzynarodowych portów lotniczych w naszym kraju. Codziennie obsługuje on tysiące zadowolonych podróżnych, w tym także tych, którzy przybyli na to lotnisko z Olsztyna. Niemniej jednak z Olsztyna na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku jest aż 182 kilometry, a nie wszyscy podróżni dysponują własnym środkiem transportu. Tak więc warto skorzystać z wyjątkowej oferty jaką są busy na lotnisko Gdańsk.

Transport na lotnisko Gdańsk wcale nie musi być dla podróżnych większym wyzwaniem, szczególnie jeśli potrzebują dostać się do portu lotniczego w Gdańsku z Olsztyna. Przewozy na lotnisko Gdańsk odbywają się codziennie, więc każdy z pasażerów z pewnością zdąży dotrzeć tam na czas, przed odlotem samolotu. Co więcej, dogodny rozkład jazdy stanowi rozwiązanie dla każdego podróżnego, które szyte jest na przysłowiową miarę. Z pewnością nie każdy pasażer posiada własne auto, a często podróżowanie z wieloma przesiadkami jest niezwykle męczące. Oczywiście z lotnisko Gdańsk, połączenia są również oferowane do Gdyni, Sopotu czy nawet centrum Gdańska, niemniej jednak, wówczas niezbędne staje się zorganizowanie sobie również przejazdu do Olsztyna zarówno w jedną, jak i w drugą stronę. W praktyce, takie rozwiązanie nie tylko znacznie wydłuży czas podróży, ale również sprawi, że stanie się ona niezwykle niekomfortowa i uciążliwa. Chyba żaden z pasażerów nie lubi przesiadać się na zatłoczonych przystankach z ogromną ilością toreb i innych niezbędnych rzeczy. Właśnie w tym celu usługa przewozowa na trasie Olsztyn- Gdańsk lotnisko jest wspaniałą alternatywą, która zapewni podróżnym najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Flota pojazdów jest niezwykle nowoczesna, a we wnętrzu każdego busa znajduje się szereg udogodnień, z których można korzystać w trakcie przejazdu. Dodatkowo pojemne schowki bagażowe sprawiają, że turyści nie muszą martwić o to, co zrobić z bagażem. Przewozy na trasie Olsztyn-Gdańsk lotnisko, realizowane są na zasadzie „od drzwi do drzwi”. W praktyce oznacza to, że podróżni są odbierani z wyznaczonych punktów w Olsztynie, a następnie dowożeni pod sam terminal odlotów na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Dzięki temu cała podróż mija niezwykle szybko, a czas, który podróżni musieliby poświęcić na ewentualne przesiadki, mogą wykorzystać na relaks i odpoczynek przed dalszą podróżą. Jest to więc wspaniała alternatywa, która znacznie ułatwi transport z Olsztyna na lotnisko w Gdańsku i zaoszczędzi pasażerom stresu, a także zbędnego pośpiechu gdyż busy zawsze dojeżdżają na czas.

Przeczytaj również

Komentarze

Top