Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Bus na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku – trasa Olsztyn – Gdańsk

Lotnisko Gdańsk jest jednym z największych portów powietrznych w Polsce. Jego rosnąca popularność, sprawna obsługa podróżnych oraz coraz większa liczba połączeń międzynarodowych sprawiają, że jest miejscem rozpoczęcia wielu podróży służbowych i prywatnych.

Busy na lotnisko Gdańsk dowiozą Cię szybko i bezpiecznie na miejsce, o planowanej porze. Nie musisz już zastanawiać się nad sposobem dotarcia na lotnisko, przewozy na lotnisko Gdańsk to dla nas codzienność. Jeśli potrzebujesz transportu w obydwie strony, również jesteśmy do usług. Przejrzysta strona internetowa zapewni Ci szybką rezerwację miejsc w busie na dowolną datę i godzinę.

Odjazdy Olsztyn – lotnisko Gdańsk – w jakich godzinach możliwy jest transport?

Busy lotnisko Gdańsk – nasza oferta stworzona została po to, by odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, zawsze wtedy, gdy potrzebujesz niezawodnego transportu na gdańskie lotnisko lub z lotniska do domu. Nasi pomocni pracownicy dbają o Twój komfort podróży, podwożąc Cię pod dom i odbierając ze wskazanego miejsca. Trasa na lotnisko Gdańsk busem trwa około 3,5 h. Kierowca pomaga wnieść bagaże do pojazdu oraz je rozładowuje. Dbamy o jakość podróży i komfort pasażerów w każdym wieku. Nasz bus Olsztyn – Gdańsk dociera na miejsce niezawodnie, bezpiecznie i komfortowo. Nowoczesna flota pojazdów gwarantuje najwyższą jakość usług.

Jak dokonać rezerwacji biletu na lotnisko w Gdańsku?

Rezerwacja biletu na przejazd z Olsztyna do Gdańska (lotnisko im. Lecha Wałęsy) odbywa się niezwykle intuicyjnie przez naszą stronę internetową.

Wystarczy kupić bilet, wybierając żądaną datę i godzinę przejazdu i wypełnić krótki formularz, zawierający dane pasażera oraz szczegółowe informacje, dotyczące rejsu lotniczego, na który musisz zdążyć lub którym przylecisz na lotnisko, z którego zostaniesz odebrany.

Transport na lotnisko Gdańsk z naszą firmą jest niezawodny i niedrogi. Trasę Olsztyn – Gdańsk pokonujemy regularnie, dlatego jej znajomość pozwala nam ocenić i wyeliminować wszelkie czynniki, mogące wpłynąć na opóźnienie. Czekamy na Twoje zgłoszenie w formularzu, poprzez wiadomość mailową lub telefonicznie. Z nami dotrzesz z Olsztyna do Gdańska w planowanym czasie.

Busem na lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy – przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę

Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku swoją działalność w pierwotnej formie rozpoczęło już po I wojnie światowej, a nieustannie rosnące potrzeby pasażerów sprawiły, że obecnie międzynarodowy port lotniczy posiada dwa terminale pasażerskie T1 i T2, obsługujące codziennie połączenia krajowe i zagraniczne. Busem na lotnisko w Gdańsku dotrzesz najłatwiej, najszybciej i najbardziej komfortowo.

Skorzystaj z usług firmy z Kondratowicz Transport, która nieustannie dba o zwiększenie poziomu jakości usług. Poznaj naszą nowoczesną flotę pojazdów i sprawdź, jaki promocje przygotowaliśmy dla naszych nowych, stałych klientów oraz większych grup i rodzin. W naszych busach są foteliki dla dzieci do lat 5, dbamy o komfort i bezpieczeństwo osób starszych.

Jeśli potrzebny jest Ci bus z Olsztyna na Lotnisko Modlin, również jesteśmy do dyspozycji. Obsługujemy ponadto trasę na stołeczne lotnisko. Bus Olsztyn – Warszawa Okęcie jest wygodnym rozwiązaniem nie tylko przy okazji podróży służbowej. Wysoka jakość usług sprawia, że klienci chętnie wracają i wraz z naszą ofertą podróżują po całej Europie, a nawet świecie. Zapraszamy, popraw swój komfort podróżowania i wybierz transport pewny i bezpieczny.

 

Przeczytaj również

Komentarze

Top