Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Kiedy i dlaczego warto wynająć busa?

Uroczystości rodzinne, wyjazdy firmowe, wieczory panieńskie czy kawalerskie, a nawet wakacje – dla każdej z tych okazji idealnym rozwiązaniem będzie wynajem busa. W naszej ofercie posiadamy busy 9-osobowe oraz 21-osobowe, dzięki czemu nawet największa grupa znajomych będzie mogła cieszyć się czasem spędzonym wspólnie. W przypadku wyjazdów rodzinnych udostępniamy foteliki dla dzieci poniżej 5 roku życia. Wynajem busa z kierowcą, ale także bez kierowcy wiąże się z masą korzyści dla podróżujących.

ZALETY WYNAJMU BUSÓW

  1. Mniejsze koszty – po co jechać na kilka samochodów osobowych, jak można wynająć busa i wybrać się wspólnie w podróż? Nie dość, że współpasażerowie mają możliwość spędzenia większej ilości czasu w swoim towarzystwie, dodatkowo zmniejszają się koszty przejazdu, które można podzielić między podróżujących.
  2. Wysoki komfort i wygoda – nie musisz się ściskać w małym samochodzie! W busie masz klimatyzację, odtwarzacz DVD oraz wygodne fotele. Dodatkowym plusem jest miejsce na bagaż, ponieważ nie przejmujesz się czy zmieścisz się ze swoimi walizkami do bagażnika, w busie takiego miejsca jest zdecydowanie więcej niż w samochodzie osobowym. A gdy zdecydujesz się na wynajem busa wraz z kierowcą – nie musisz się martwić warunkami na drodze ani tym czy aby na pewno zdążysz na czas.
  3. Bezpieczeństwo – każdy z naszych busów posiada liczne systemy, które wspomagają jazdę oraz ubezpieczenie pojazdu. Przy wynajmie busa wraz z kierowcą dodatkowym udogodnieniem jest profesjonalna osoba za kierownicą, która posiada doświadczenie w jeździe większymi środkami transportu i bezpiecznie zawiezie Cię do miejsca docelowego.
  4. Nieograniczone możliwości poruszania się – w przypadku wyboru środków transportu takich jak pociąg czy autokar, niestety musisz liczyć się z tym, że dotarcie w konkretne miejsca Twojego planu podróży będzie na Twojej głowie. Wynajem busa likwiduje ten problem. Kierowca (nieważne czy wynajęty, czy Twój prywatny) ma możliwość przetransportowania Cię pod drzwi każdej z Twoich atrakcji.
  5. Okres wynajmu dostosowany do klienta – czeka Cię jednodniowy wyjazd szkoleniowy, a może dwutygodniowe wakacje? Nieważne na ile dni chcesz wynająć naszego busa, ponieważ ofertę dostosowujemy właśnie do Twoich potrzeb. Czasami przytrafia się konieczność wypożyczenia środka transportu na zaledwie kilka godzin i u nas jest to możliwe.

ZALETY WYNAJMU BUSÓW

OKAZJE SPRZYJAJĄCE WYNAJĘCIU BUSA

OKAZJE SPRZYJAJĄCE WYNAJĘCIU BUSA

Wszelkie uroczystości rodzinne są idealną okazją aby wynająć busa. A jeśli taką uroczystością jest wesele albo wieczór panieński czy kawalerski, zdecydowanie polecamy wynajem wraz z kierowcą. Żaden z uczestników imprezy nie będzie musiał martwić się swoim stanem trzeźwości. Wyjazdy firmowe to również świetna okazja na wynajęcie większego środka transportu. Nieważne czy organizujesz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników, a może weekendowe szkolenie w stolicy – nasze busy pomieszczą Twoją firmową załogę i zawiozą Was w miejsce docelowe. Rodzinne wakacje nad polskim morzem, albo przyjacielski wypad w góry? To również żaden problem!

KIEDY ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WYNAJEM BUSA Z KIEROWCĄ, A KIEDY BEZ?

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu większych pojazdów niż auta osobowe i czujesz się pewnie na drodze – sam możesz poprowadzić wynajętego busa. Jednak, jeśli należysz do „niedzielnych kierowców” i nigdy nie prowadziłeś tak dużego środka transportu, nie ryzykuj i postaw na wynajem busa wraz z profesjonalnym kierowcą. Sprawa wygląda podobnie jeśli wynajmujesz busa z myślą o dotarciu na „zakrapianą” imprezę. Pod żadnym pozorem nie można prowadzić pojazdów pod wpływem alkoholu, więc w takiej sytuacji wynajęcie busa wraz z kierowcą będzie niezbędne.

KIEDY ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WYNAJEM BUSA Z KIEROWCĄ, A KIEDY BEZ?

Jak widać, wynajęcie busa wiąże się z dużą ilością korzyści i zalet dla podróżujących. Nie ma co się długo zastanawiać – przy planowaniu kolejnej wyprawy wypełnij formularz wynajmu busów na naszej stronie i ciesz się bezproblemowym środkiem transportu!

Przeczytaj również

Komentarze

Top