Kondratowicz Transport

Blog

wynajem busów olsztyn

Pomysły na sylwestrowe wyjazdy

Wielkimi krokami zbliża się czas zabawy sylwestrowej. Już wkrótce wszyscy wspólnie będą mogli pożegnać stary 2021 rok, a przywitać kolejny 2022. Każdy z nas z pewnością wiąże ogromne nadzieje z nadchodzącym nowym rokiem i chce, by był on po prostu lepszy od poprzedniego. Okazuje się jednak, że to w jaki sposób wejdziemy w kolejny rok, zależy przede wszystkim od tego, jak pożegnamy stary. Z pewnością nikt z nas nie chce spędzać Sylwestra w domu, przed telewizorem, gdyż jest to czas hucznych zabaw, bądź romantycznych wyjazdów tylko we dwoje. Jeśli więc jeszcze nie macie pomysłów na to w jaki sposób i gdzie spędzić Nowy Rok, poniższe kilka propozycji na pewno przypadnie wam do gustu.

Pomysły na Sylwestra w Polsce

Pomysły na Sylwestra w Polsce

Bez względu na to, czy szukacie pomysłu na Sylwestra we dwoje, czy pomysłu na Sylwestra dla nastolatków, nasz kraj z pewnością ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc, gdzie czeka was niezapomniana zabawa. W pierwszej kolejności, warto zaznaczyć, że w Nowy Rok prawdziwe oblężenie przeżywają polskie góry, a w szczególności popularne wśród turystów Zakopane. Miasteczko na południu Polski, zawsze organizuje przepiękne i huczne zabawy sylwestrowe, tak by nikt, kto zdecydował się na przybycie, nie czuł się w tej wyjątkowej chwili samotny, a co najważniejsze znudzony. Pomysł na Sylwestra w Zakopanem może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Nie tylko można go spędzić razem z innymi turystami, pod gołym niebem w rytm tradycyjnej góralskiej muzyki i tańców, a przy tym rozkoszować się grzanym winem i oscypkami, ale również można odpowiednio wcześnie zarezerwować miejsce w jednym z lokali. Jeśli pomysł na Sylwester w górach nie wydaje się wystarczająco atrakcyjny to ciekawym pomysłem na spędzenie sylwestra we dwoje lub z najbliższymi może okazać się wyjazd na Mazury. Kraina jezior i przepięknej przyrody co roku organizuje nie tylko zabawę pod gołym niebem, ale również oferuje możliwość wynajęcia domków nad jeziorami. Wówczas można samodzielnie zaaranżować zabawę sylwestrową i spędzić ją romantycznie, we dwoje lub zabrać grono przyjaciół i w rytm ulubionej muzyki bawić się do samego rana. Jest to bez wątpienia oryginalny pomysł na Sylwestra, który może zmienić się w niezapomnianą przygodę.

Pomysł na Sylwestra w górach

Pomysł na Sylwestra w górach

Jeśli nie przekonał was pomysł na spędzenie Sylwestra w Zakopanem, to warto wiedzieć, że polskie góry oferują znacznie więcej. Nie sposób zapomnieć o popularnym uzdrowisku w Rabce- Zdroju, które w noc sylwestrową tętni życiem i zmienia się nie do poznania. Oczywiście, by spędzić sylwestra właśnie w Rabce-Zdroju należy pamiętać o tym, by odpowiednio wcześnie znaleźć pasującą ofertę, a także zarezerwować miejsca, gdyż znikają one niezwykle szybko. Pomysłem na spędzenie Sylwestra z przyjaciółką w polskich górach, może okazać się również wyjazd do Krynicy Zdroju. Miejscowość ta również uważana jest za uzdrowiskową i posiada jedne z najpiękniejszych w naszym kraju baseny termalne. To właśnie tam co roku organizowana jest huczna zabawa noworoczna. Co więcej wyjazd do Krynicy Zdroju może okazać się również świetnym pomysłem na Sylwestra dla singli lub oryginalnym pomysłem na Sylwestra we dwoje. W Krynicy Zdroju można bowiem poznać nowe osoby i sprawić, że noc sylwestrowa na dobre odmieni nasze życie lub po prostu spędzić przepiękną noc w jednym z basenów w towarzystwie ukochanej osoby. Taki Sylwester to nie tylko moc zabawy i przeżyć, ale również świetny czas na relaks po całonocnej zabawie w jednym z basenów lub gabinecie z masażem.

Pomysł na aktywnego Sylwestra

Pomysł na aktywnego Sylwestra

Noc sylwestrowa z pewnością nie wszystkim kojarzy się z dużymi ilościami alkoholu, a także huczną zabawą. Wiele osób, które są szczególnie aktywne fizycznie, będą chciały swój rytm treningowy w pewien sposób utrzymać, nawet w tę wyjątkową noc. Wówczas znów z odpowiedzią przychodzą polskie góry, które dają możliwość spędzenia Sylwestra szusując po stokach narciarskich i otwierania szampana na jednym ze szczytów. Bez wątpienia są to nietypowe pomysły na Sylwestra, jednak osoby aktywne fizycznie z pewnością tego nie pożałują. To jeszcze nie wszystkie sposoby, w jakie sportowcy mogą świętować Nowy Rok. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się spędzanie nocy sylwestrowej podczas trekkingu na jednym ze szlaków lub podczas nocnej wyprawy rowerowej w gronie znajomych. Warto również wspomnieć, że w wielu większych miastach Polski jak np. Poznań, Łódź, Warszawa czy Wrocław organizowane jest specjalne wydarzenie dla miłośników joggingu i wszelkich innych form biegania. Nazywają się one Biegami Noworocznymi, wówczas ogromne grupy osób mogą w Nowy Rok sprawdzić swoją kondycję, a także świetnie się bawić otwierając szampana na mecie. Warto również zapoznać się z ofertą niektórych lokali, które oferują właśnie nietypowe pomysły na spędzenie Sylwestra. Obecnie z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem aktywnej formy spędzenia tej wyjątkowej nocy. Warto również rozważyć pomysł na wyjazd na Sylwestra do włoskich Alp, gdzie nie tylko można do woli korzystać z uroków świetnie przygotowanych stoków, ale także w ośrodkach narciarskich organizowane są huczne zabawy we włoskim stylu.

Pomysł na Sylwestra last minute

Nie da się ukryć, że niektórzy z nas do ostatniej chwili zwlekają z zaplanowaniem swojej nocy noworocznej. Wówczas pomysły na aktywnego Sylwestra lub na wyjazd są już mocno nieaktualne, gdyż większość miejsc została już zarezerwowana. Co wówczas można zrobić? Otóż w dalszym ciągu można skorzystać z pomysłów na Sylwestra na ostatnią chwilę. Wówczas można spróbować znaleźć miejsce na sylwestrową zabawę w jednym z lokali w danej miejscowości, ale co najważniejsze, można zorganizować zabawę sylwestrową samemu! Świetnym pomysłem na Sylwestra last minute jest nieśmiertelna i popularna domówka. Z pewnością nie wszyscy nasi znajomi zdecydowali się na noworoczny wyjazd, więc docenią inicjatywę i możliwość spędzenia zabawy noworocznej na domowym przyjęciu. Zaaranżowanie domówki wcale nie jest trudne, z przyjaciele z pewnością będą służyć pomocą. Wystarczy w pierwszej kolejności przygotować sylwestrowe menu, w skład którego muszą wejść słone przekąski, a także idealne podczas zakrapianej alkoholem nocy sałatki. Ich przygotowanie zawsze sprawia dużo satysfakcji i jest świetną zabawą. Nie można również zapomnieć o zadbanie o odpowiednie nagłośnienie i uprzedzenie sąsiadów, że muzyka w mieszkaniu może grać nieco dłużej niż zwykle. Finalnie koniecznością jest odpowiednie udekorowanie pokoju i  można rozpocząć sylwestrową zabawę w gronie najbliższych osób, na niezapomnianej domówce.

Przeczytaj również

Komentarze

Top